Vítejte na stránkách Nadace Hanuše Goldscheidera

Základní myšlenkou naší Nadace je podporovat golf a napomáhat jeho rozvoji, zejména se zaměřením na dětský a mládežnický golf. Velkou pozornost věnuje Nadace programu, který podporuje sociálně slabší zájemce o golf s cílem zpřístupnit a přiblížit tento sport co nejširší veřejnosti.

Aktuality

Nadace obdarovala i v roce 2015 golfové kluby dětskými holemi

Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf pokračovala v roce 2015 v podpoře projektu České golfové federace Se školou na golf a obdarovala golfové kluby zapojené do tohoto projektu 700 dětskými golfovými holemi a 14 sadami speciálních plastových golfových pomůcek.

Čti více ...

Petr Žák vítězem 15. Ročníku Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Neděle 23. srpna 2015 patřila 15. Memoriálu Hanuše Goldscheidera. Do Karlových Varů přijela stovka hráčů a hráček, aby uctili památku Goldyho - legendárního prezidenta České golfové federace. Pořadateli akce byla tradičně ČGF, Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf a GC Karlovy Vary. Absolutním vítězem 15. ročníku se stal Petr Žák výkonem 78 ran, nejlepší ženou byla Martina Fulínová - 81 ran.

Čti více ...

Dary nadaci

Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf děkuje všem štědrým přispěvatelům, kteří pomohli a pomáhají rozvoji dětského a mládežnického golfu a umožňují zapojení nadace do projektu Se školou na golf.

Čti více ...

Video ze 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Na stránkách YouTube lze shlédnout video ze 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera, které natočil bratr Tomáše Hradeckého Vít Hradecký.

Čti více ...