Vítejte na stránkách Nadace Hanuše Goldscheidera

Základní myšlenkou naší Nadace je podporovat golf a napomáhat jeho rozvoji, zejména se zaměřením na dětský a mládežnický golf. Velkou pozornost věnuje Nadace programu, který podporuje sociálně slabší zájemce o golf s cílem zpřístupnit a přiblížit tento sport co nejširší veřejnosti.

Aktuality

14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Tradičně v Karlových Varech na hřišti Olšová Vrata se bude v neděli 17.8.2014 konat již 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera.

Čti více ...

Se školou na golf v Mariánských Lázních

Dne 25.6.2014 se v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně uskutečnila akce „Děti z domovů hrají golf“. RGCML uspořádal tuto akci pro děti z místního dětského domova ve spolupráci s Českou golfovou federací v rámci projektu Se školu na golf.

Čti více ...

Úspěch Johanky Šteindlerové na LET v Tálích

Johanka Šteindlerová, kterou podporuje Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf, byla na turnaji LET Ladies Slovak Open v Tálích vyhlášena nejlepší amatérkou turnaje, umístila se na 48. místě.

Čti více ...

Nadace Hanuše Goldscheidera opět rozdávala hole pro děti

Nadace Hanuše Goldscheidera pro Český golf dne 24.04.2014 v rámci konání 1. ročníku Media Invitational pořádaného Českou golfovou federací předávala sady golfových holí klubům, které se zapojily do projektu "SE ŠKOLOU NA GOLF".

Čti více ...

Nadace obdarovala 35 klubů celkem 100 sety holí pro děti

Jedním z hlavních cílů Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf je podpora talentovaných dětí ze sociálně slabších rodin. Důkaz, že své poslání bere vážně, nadace podala o první listopadové neděli. Zástupci 35 TCM a klubů pracujících s mládeží z Čech a Moravy převzali 100 setů nových dětských holí.

Čti více ...