Vítejte na stránkách Nadace Hanuše Goldscheidera

Základní myšlenkou naší Nadace je podporovat golf a napomáhat jeho rozvoji, zejména se zaměřením na dětský a mládežnický golf. Velkou pozornost věnuje Nadace programu, který podporuje sociálně slabší zájemce o golf s cílem zpřístupnit a přiblížit tento sport co nejširší veřejnosti.

Aktuality

Úspěchy chráněnce Nadace, Vítka Nováka

Vítek Novák, jeden z mladých hráčů, kterého podporuje Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf letos se stal na Mezinárodním mistrem ČR na rány, když v Mladé Boleslavi po famózních kolech 69, 68, 66, 69 suverénně zvítězil výkonem 16 pod par hřiště.

Čti více ...

Vynikající úspěch mladého českého hráče Vítka Nováka

Vítek Novák z Golf Clubu Karlovy Vary, kterého podporuje Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf, byl nominován do týmu kontinentální Evropy v tradičním utkání proti Velké Británii a Irsku - Jacques Leglise Trophy. EGA vůbec poprvé nominovala českého hráče do utkání devítičlenných výběrů do 18 let, které se hraje 29. a 30. srpna 2014 ve švédském Barseback Golf & Country Clubu.

Čti více ...

14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Tradičně v Karlových Varech na hřišti Olšová Vrata se bude v neděli 17.8.2014 konat již 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera.

Čti více ...

Se školou na golf v Mariánských Lázních

Dne 25.6.2014 se v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně uskutečnila akce „Děti z domovů hrají golf“. RGCML uspořádal tuto akci pro děti z místního dětského domova ve spolupráci s Českou golfovou federací v rámci projektu Se školu na golf.

Čti více ...

Úspěch Johanky Šteindlerové na LET v Tálích

Johanka Šteindlerová, kterou podporuje Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf, byla na turnaji LET Ladies Slovak Open v Tálích vyhlášena nejlepší amatérkou turnaje, umístila se na 48. místě.

Čti více ...