Vítejte na stránkách Nadace Hanuše Goldscheidera

Základní myšlenkou naší Nadace je podporovat golf a napomáhat jeho rozvoji, zejména se zaměřením na dětský a mládežnický golf. Velkou pozornost věnuje Nadace programu, který podporuje sociálně slabší zájemce o golf s cílem zpřístupnit a přiblížit tento sport co nejširší veřejnosti.

Aktuality

Video ze 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Na stránkách YouTube lze shlédnout video ze 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera, které natočil bratr Tomáše Hradeckého Vít Hradecký.

Čti více ...

Úspěchy chráněnce Nadace, Vítka Nováka

Vítek Novák, jeden z mladých hráčů, kterého podporuje Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf letos se stal na Mezinárodním mistrem ČR na rány, když v Mladé Boleslavi po famózních kolech 69, 68, 66, 69 suverénně zvítězil výkonem 16 pod par hřiště.

Čti více ...

Vynikající úspěch mladého českého hráče Vítka Nováka

Vítek Novák z Golf Clubu Karlovy Vary, kterého podporuje Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf, byl nominován do týmu kontinentální Evropy v tradičním utkání proti Velké Británii a Irsku - Jacques Leglise Trophy. EGA vůbec poprvé nominovala českého hráče do utkání devítičlenných výběrů do 18 let, které se hraje 29. a 30. srpna 2014 ve švédském Barseback Golf & Country Clubu.

Čti více ...

14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Tradičně v Karlových Varech na hřišti Olšová Vrata se bude v neděli 17.8.2014 konat již 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera.

Čti více ...

Se školou na golf v Mariánských Lázních

Dne 25.6.2014 se v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně uskutečnila akce „Děti z domovů hrají golf“. RGCML uspořádal tuto akci pro děti z místního dětského domova ve spolupráci s Českou golfovou federací v rámci projektu Se školu na golf.

Čti více ...