Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf plní své poslání a pomáhá rozvíjet dětský a mládežnický golf

Letní měsíce jsou dobou, kdy mají děti možnost věnovat se aktivitám, pro které není během školního roku prostor. V posledních letech proto výrazně stoupá obliba příměstských táborů. Jejich nespornou výhodou je, že děti zůstávají na dosah svých domovů, ale zároveň mají podnětný a zajímavý program, který rozvíjí jejich schopnosti a dovednosti. A rodiče mají jistotu, že kromě skvělých zážitků je o jejich potomky dobře postaráno. Příměstské tábory jsou stále oblíbenější prázdninovou aktivitou také na golfových hřištích, takže není výjimkou, že účast na takovém kempu je třeba rezervovat často s velikým předstihem. Díky Nadaci Hanuše Goldscheidera pro český golf nabízí golfové kluby dětem kompletní sportovní vybavení, a děti tak nemusí řešit své golfové náčiní.

V golfovém areálu KRÁLOVSKÁ VINICE TĚŠETICE nedaleko Znojma probíhá tento týden již druhý letní příměstský tábor. Týdenní cena vyjde rodiče na 2.000 Kč a zahrnuje veškerý sportovní materiál, včetně stravování. Kromě golfu si děti vyjedou i do okolní přírody na kole. Hlavním cílem je pohyb a dobrá nálada.

„Pomoc nadace jsme přivítali s velkým nadšením. Bez její podpory bychom golfový kemp organizovali s velkými problémy. Děti se s golfem teprve seznamují a bez možnosti zapůjčení golfového náčiní by se do kempu nepřihlásily. Děti se díky kempům často přihlásí i do kurzů v průběhu školního roku anebo mají to štěstí, že navštěvují školu v okolí, se kterou od nového školního chystáme spolupráci v rámci projektu Se školou na golf,“ prozrazuje majitel areálu a zároveň trenér PaedDr. Stanislav Jelínek.

Najděte si na mapě své nejbližší golfové hřiště nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese tomas.prikryl@cgf.cz. Rádi Vám zprostředkujeme nabídku příměstských táborů ve vašem okolí.

Jdi zpět