Poděkování od Golf Club Uherské Hradiště

Golf Club Uherské Hradiště v sobotu 1.12.2018 uspořádal v prostorách resortu Jezera, indoorový turnaj pro děti na golfových simulátorech AboutGolf.

Turnaje se zúčastnili vybrané děti z tréninkové skupiny pokročilejších hráčů, pod vedeném trenéra Aleše Macháčka.

Turnaj byl zahájen v 8:00 hodin. Hrálo se na hřišti CASA DE CAMPO.

Po vyhlášení výsledků tohoto turnaje následovalo slavnostní předávání členství našim novým mladým golfistům, kterého se účastní také prezident golfového klubu ing. Antonín Kadlček. Po jeho úvodních slovech děti obdržely čestné členství v podobě pamětních listů, golfové karty a tréninkové deníky, do nichž mohou zapisovat svoje první golfové dovednosti a cíle.

Po skončení tohoto slavnostního aktu následovala golfová akademie pro nové golfisty, ale také pro jejich rodinný doprovod, pod vedením trenéra golfu.

Práci s dětmi - za podpory České golfové federace a Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf – která nás v tomto roce podpořila věcnými dary. Golf club Uherské Hradiště získal pro práci s dětmi golfové hole pro všechny věkové kategorie, které jsou velkou pomocí pro naši systematickou práci s dětmi.

Tímto bychom ještě jednou rádi poděkovali jak trenérům a účastníkům golfového turnaje, ale především Nadaci Hanuše Goldscheidera pro český golf, která v letošním roce věnovala Golf clubu Uherské Hradiště 54 dětských golfových holí různých velikostí, které budeme využívat v práci s dětmi růzvých věkových skupin. Věříme, že všechny aktivity, které se snažíme s dětmi podnikat, budou mít vliv na rozšíření naší hráčské základny, nejen o děti, ale třeba i o jejich nejbližší rodinné příslušníky.

Golf Club Uherské Hradiště

Jdi zpět